8 Haziran 2018

TUHİD Kampüs Ziyaretimize Geldi

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) gençlik kolu olan, üniversite öğrencilerinden oluşan TÜHİD Kampüs gençleri, SÜER PR İletişim ofisini ziyaret etti. Sektör üzerine deneyim aktarımı yapılan buluşmada, gençlerin gelişimine yönelik rehberlik desteği verilerek, atölye çalışmaları kapsamında buluşmalar sürecek.  
13 Mayıs 2018

Kariyer Zirvesi – Trakya Üniversitesi / Gençlerle Buluştuk

  Kariyer Zirvesi Yapıldı Öğrencilerin bilimsel, sosyal ve akademik gelişmelerine katkıda sağlamak, ulusal tıp öğrenci kongresi düzenlemek ve ulusal ve uluslararası çapta yapılan kongrelerde üniversitenin temsil edilmesini amacıyla yapılan Trakya Üniversitesi Kariyer Zirvesi yapıldı. SÜER PR İletişim Danışmanlığı Kurucu Üyeleri Özlem Süer ve Eylem Süer, X-Y-Z Kuşakları çocuklarından ve bunların […]
30 Nisan 2018

MAJÖR Etkinlik – Nişantaşı Üniversitesi / Gençlerle Buluştuk

           MAJÖR Etkinlik – Nişantaşı Üniversitesi – SÜER PR İletişim Danışmanlığı Adana Portakal Çiçeği Karnavalı sonrası sıcağı sıcağına deneyim aktarımı yapmak için Nişantaşı Üniversitesinde ki gençlerle buluştuk. Organizasyon ve süreçleri hakkında konuştuk.
1 Nisan 2018

Ofisimizden Kareler

      
18 Mart 2018

TRT Müzik – Kampüsteyiz / Çapa tıp Fakültesi

Sağlık iletişimi için geleceğin doktorlarına destek oluyoruz.  Çapa tıp Fakültesi öğrencileriyle buluştuk. Seminerler, sosyal aktiviteler ve daha bir çok etkinlik!