SÜER PR İletişim Danışmanlığı Hakkında:

İçinde bulunduğumuz bilgi çağında Stratejik İletişim Danışmanlığı hizmeti veren SÜER PR İletişim Danışmanlığı, markalarınızın bilinirliğini arttırıyor, markalarınıza değer kazandırıyor, sürdürülebilir marka olma yolunda PR ekibiniz olarak hizmet veriyor. Markalarınızın kuruluş hikâyesini, faaliyetlerini, ürünlerini ve hizmetlerini, fark yaratan içeriklerle kamuoyu ile paylaşıyoruz.

PR ekibiniz olarak, inhouse anlayışla ‘’Medya İletişimi, Sağlık İletişimi, Sürdürülebilirlik İletişimi, Pazarlama İletişimi, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal İlişki Yönetimi, Kurum İçi İletişimi, Kriz Yönetimi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk= İtibar Yönetimi, Dijital PR & Sosyal Medya Danışmanlığı, Gündem ve İçerik Yönetimi, Sponsorluk ve Reklam Danışmanlığı, Global PR & Dünya İletişimi ’’ alanında hizmet veriyoruz.

Yaratıcı fikirlerle markalaşma süreçlerinizi yürütüyoruz. 22 yıldır iletişim sektöründe bulunuyoruz ve medya, kurum, ajans deneyimlerimizi harmanlayarak siz marka yöneticileriyle paylaşıyoruz.

Markalarınızın hikâyelerini oluşturan ve bu hikâyeleri hedef kitle ile kucaklaştıran, tüm mecralarda doğru bilgi ile yer almanızı sağlayan SÜER PR İletişim ekibi,  markanızın hikâyesini, hizmetini, ürününü en iyi şekilde anlatıyor, insanlar arası iletişime önem veriyor, doğayı seviyor ve markalarınızın sürdürülebilir olması için çalışıyoruz.